A2 Yapı Sistemleri Rehau
Anasayfa A2 Yapı Ürünler Referanslar İletişim
REHAU - TURFAN
A2 YAPI SİSTEMLERİ


Hakkımızda
A2 Yapı Sistemleri , sektörün en seçkin doğrama markaları olan Alman REHAU markasının yetkili bayisi olarak.

Ürünlerimizde ve hizmetimizde koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışı doğrultusundaki çalışmalarımız bizipvc sektörün aranılan, iddialı firmaları arasında olmamızı sağlamıştır. Firmamız artan müşteri portföyüne cevap verebilmek, ürünlerimizi ve hizmetlerimizi daha geniş kitlelere sunabilmek için satış organizasyonunu genişleterek hizmet vermektedir. Villa, sanayi yapılar, otel inşaatları, kooperatif ve site inşaatları gibi her türlü mekanda aradığınız kaliteyi ve çözümleri bulabileceğiniz firmamız sizlere hizmet etmekten dolayı onur ve mutluluk duymaktadır.

Kalite Politikamız
Müşteri beklentilerini yerinde tespit ederek zamanında ve sorunsuz olarak karşılayarak bunu müşteri memnuniyetine çevirmek;

Müşteri memnuniyetini sağlamak için siparişten itibaren Ölçülenrirme-Projelendirme-Üretim-Sevkiyat ve Montaj aşamalarında deneyimli mimar, mühendis ve teknik eleman kadrolarımızla, işimizin gerektirdiği ulusal ve uluslararası standartlara uymak;

Özellikle servis hizmetlerinde bugüne kadar olduğu gibi sektörümüzdeki öncülüğümüzü sürdürmeyi, "Her mutlu müşteri daha fazla müşteri demektir" ilkesiyle müşterilerimizle ilişkilerimizi güçlendirmek, bizim şirket politikamızdır.

Misyonumuz
A2 Yapı Sistemleri Ailesi olarak kendimizi, ULUSLARARASI KALİTE STANDARTLARI çerçevesinde;

VERİMLİLİK, BİLGİ BİRİKİMİ, YÜKSEK TEKNOLOJİ,

kullanımı ile rekabet avantajı yaratırken, KURUMSALLAŞMIŞ VE FİNANSAL AÇIDAN GÜÇLÜ bir yapı ile ulusal ve uluslararası pazarlama "REHAU KAPI, REHAU PENCERE, REHAU PANJUR " üreterek KALİTELİ HİZMET sunmaya adadık.

Vizyonumuz
Ulusal ve uluslararası sektörümüzde ulaştığımız yenilikçi, yaratıcı ve başarılı konumumuzu sürekli geliştirerek faaliyet alanımızda, ileri teknoloji yatırımlarımız, girişimcilik anlayışımız, dinamik ve yetkin kardromuz ile müşteri odaklılık ilkemiz doğrultusunda Türkiye' nin en iyi hizmet veren lider " REHAU KAPI, REHAU PENCERE, REHAU PANJUR " firması olmak temek hedefimizdir.

" REHAU KAPI, REHAU PENCERE, REHAU PANJUR " sektöründe ulaştığımız yenilikçi, yaratıcı ve başarılı konumumuzu sürekli geliştirerek ulusal ve uluslararası işbirliği fırsatlarını değerlendiren; faaliyet alanımızda, ileri teknoloji bilgi ve altyapımız, girişimcilik anlayışımız, dinamik ve yetkin kadromuz ile müşteri odaklılık ilkemiz doğrultusunda "SEKTÖRÜMÜZDE YENİLİKÇİ FİRMA" olmaktır.
•  İDEALTEPE MAH.TURGUT ÖZAL BULVARI NO:127 B BLOK MALTEPE-İSTANBUL
Tel: (0216) 388 97 98 - 99 Mobil : 0533 160 00 34

Web Tasarım Sanalnet.com